| BeSmart17 a întrebat:

Ce as putea face cu sclipici fara slime... tablouri si chestii decorative?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Eu l-as arunca la gunoi straight face
Prefer modernismul, nu imi plac chestiile DIY.

| curioasa210 a răspuns:

Poti decora conurile de brad (dai cu lipici si pui sclipici) sau poti face un model pe o foaie pui sclipici si gata. Cauta pe Youtube DIY Glitter. si gasesti mai multe. Sper ca te-am ajutat

| Mrfear a răspuns:

Poti desena un unicorn de exemplu (dar fara ochii acestuia si gura, doar forma) il decupezi si pui pe el sclipici, pe partea alba lipici si ti-a iesit un poster/abtibild cum vrei sa-l numesti.