| Effyyyy a întrebat:

Ce as putea sa desenez pentru ora de desen?

Răspuns Câştigător
| KIibrDM a răspuns:

Pai ai putea desena un peisaj de iarna, o gradina cu legume, o livada etc.

18 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai iti voi da mai multe variante care cred ca ar fi bune:

-anime girl
-portret alb-negru
-un catel, pisica sau alt animal
-un copac vara pe o pajiste
-o vaza cu flori
-un peisaj
-etc

| Static a răspuns:

Pai ceva care sa nu-ti fie greu, ceva usor de desenat pentru oricine, de pilda peisajul de afara, pe care il poti vedea pe fereastra din clasa ta, sau un animal pe care il desenezi u cel mai bine, ori un buchet cu flori, sau o casa, un soare, pamantul, pe tine, pe colega ta, ceva simplu care sti sa desenezi.

| yoo23 a răspuns:

centrul unui oras aglomerat. Blocuri, case, copaci, masini, si alte detalii tongue

| pinkpupix a răspuns:

Un peisaj marin sau un parc de distractii, o prezentare de moda, o reprezentatie de curse de masini, oricum ceva dinamic.

| DakotaRoyse a răspuns:

Natură moartă, un peisaj, sau chiar un portret dacă te pricepi.
Ai putea desena un ziar, o cană de cafea, care să reprezinte monotonia unei zile, de exemplu.
Dacă te pricepi la desenat, caută pe hi5 concursuri de fotografie, au multe teme şi poate te ajută happy

| baru a răspuns:

Sall. O palma deschisa, sau inchisa. Gen pumn, in jurul carea se afla legat un lant. Intradevar, simblizeaza ceva. Pa!

| Teils a răspuns:

Ai putea desena un lucru care iti atrage atentia

| Contrast a răspuns:

Un abstract in degrade...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa desenezi o orhidee care sta intr-o padure cu munti inalti, intre care este si muntele Everest.Sau,O jungla in care este un peisaj de primavara cu un crin gigantic si galben in mijlocul junglei.Si cu cat mai multe detalii, de exemplu:

-niste maimute care se urca in copac si fac cu mana.

-un soare gigantic care este in spatele crinului dar este in mijlocul tabloului.

-{asta e in gluma!]pe Tarzan!

-niste buburuze langa crin.

| Kylexy a răspuns:

Ce iti trece prin cap

| Kiyy a răspuns:

Depinde si de talentul tau si starea ta. Deseneaza ce simti daca vrei cu adevarat sa iti iasa frumos.
Uite cateva idei:
Un Mp3
O vaza cu o floare
O gradina in care este o fetita
Un picnic
Un peisaj de iarna
Poti desena de asemenea si gen :
acadele
bomboane
scrisori
Poti picta si fete sau baieti... adica un fel de portret. Nimeni nu trebuie sa stie ca e chiar un portret daca nu ti'a iesit bine tongue
Sper că ti'am fost de folos. Mai poti cauta imagini pe google cu ceva simplu de desenat. happy

| Raluu a răspuns:

Poti sa desenezi un peisaj de iarnahappy. sau un portret in creion! happy

| Vallynike a răspuns:

Un ring de wrestling si sa se bata john cena cu randy ortonlaughing

| gascaaa a răspuns:

Depinde ce tema ai?

| alin_6530 a răspuns:

Un peisaj de iarna cu o casa al careia horn fumega ceva de genul

| alin_6530 a răspuns:

Un peisaj de iarna cu o casa al care horn fumega...sau ceva de genul

| alin_6530 a răspuns:

Un peisaj de ianra al careia horn fumega sau... ceva de genul

| unknown_9740 a răspuns:

Daca vrei sa iti impresionezi profesorul sfatul meu ar fi sa faci ceva cu fuziunea (un copac si niste flori sau ceva de genul) si cu siguranta ii va placea