| uPPex a întrebat:

Ce cadouri luati celor dragi de craciun?

Răspuns Câştigător
| TheFucker a răspuns:

Nu ştiu sigur încă.
Crde că mamei o să îi iau un parfum şi un ruj care ştiu că îi plac foarte mult.
Tatei o să-i iau un spray sau un parfum mai interesant.
Surorii mele cred că o să îi iau o păpuşă care a văzut-o la televizor.

| uPPex explică (pentru TheFucker):

Interesant. si la 'Iubit/iubita'? pe mine si asta ma interesa big grin

| TheFucker a răspuns (pentru uPPex):

Iubitului o sa ii iau un urs pe care scrie I LOVE YOU si un spray/parfum.
Daca vrei sa-i iei ceva iubitei tale, ia-i o ciocolata, si sau un urs sau un ruj.

| Mirela_Margarit_1997 a răspuns (pentru uPPex):

Daca este iubita ta ii poti da un buchet de flori sau..stiu eu un parfum sau orice altceva...iar daca este iubitul tau atunci ii poti lua si lui un set de parfum care stii il ii place sau cv de care stii ca isi doreste...big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cei dragi mie nu mai sunt, am să le aprind lumânări.
Pa, pa.

| Xtadelo a răspuns:

Nimic

| stpu a răspuns:

De Craciun se ofera cadouri?! laughing Ce chestie...

| Dydy112 a răspuns:

Mamei mele ii iau o vaza, iar tatalui un parfum big grin

| TomaSorinel1974 a răspuns:

De obicei am inceput sa le fac eu

| BloodyMaryBloodyMaryBlodyMary a răspuns:

Nu prea stiu ce o sa le iau parintilor mei.Dar cred ca prietenului meu o sa ii cumpar o capcana de vise...si bunicii(care pentru mine ii cea mai importanta) o sa ii fac un tablou.

| Sok a răspuns:

Mamei mele ii iau un ghiveci cu flori
iar tatalui o prajitura
si iubitei o ciocolata in forma de inima