| PяInCєSs a întrebat:

Ce carte scrisa de Paulo Coelho mi-ati recomanda sa citesc? una singura!

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

"Jurnalul Unu Mag" si "Vrajitoarea din Portobello"...batting eyelashes funditabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Tot pentru "veronika..." optez si eu.

| DarQueen a răspuns:

Draga mea, toate cărțile lui Coelho sunt frumoase, însă, dacă începi cu „Veronika se hotărăște să moară", îți garantez că o să le citești și pe restul.
Lectură plăcută. happy

| Anca a răspuns:

11 minute

| PяInCєSs explică:

Am citit 'la raul piesda am sezut si am plans', 'jurnalul unui mag', 'al cincilea munte', ' vrajitoarea din portobello', iar in prezent am inceput ' veronika se hotareste sa moara' mi s-a parut chiar banala am fost chiar dezamagita oh go on dupa parerea mea ce-a mai frumoasa carte este ' la raul piezda am sezut si am plans...'