| Anda0001 a întrebat:

Ce carti de dragoste pe care nu o sa poti sa le lasi din mana imi recomandati...(exceptie elevul dima, scrisoare de dragoste, invitatie la vals, twilight si jurnalele vampirilor)Funda

Răspuns Câştigător
| deea27andreea a răspuns:

Carti de dragoste sunt multe eu ti-as recomanda cartile scrise de Sandra Brawn cu toate ca au cateva scene porno, dar merita citite. Eu o sa iti dau cateva titluri :
-Interviul
-Exclusiv
-Imaginea din oglinda
-Pentru ultima oara
-Violul
-Caderea lui Adam
-Copilul nascut joi
-Eden Pass
-Fanta C
-Matase Frantuzeasca
-Casatoria
-Cantec de dragoste
-Amintiri
-Clubul Paradis
-Dantela Neagra
-Dragoste Fierbinte
-Dragoste in catifea albasta
-Dragoste mai presus de ratiune
-Fericire in 2
P.S. : daca vrei poti sa imi dai funda?

6 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

El si ea sora mea o citea dar nu-i mai tin minte autorul oricum zicea ca e o carte buna. :d

| didina6850 a răspuns:

Enigma Otiliei nu e o carte de dragoste. Eu iti recomand sa citesti Lorelei de Ionel Teodoreanu.

| DrunkenRat a răspuns:

Vampirii sudului. happy

| TheLittleReaper a răspuns:

Asta depinde de tipul de carte pe care il vrei.de exemplu eu acum citesc Noaptea de sanziene de Mircea Eliade(e filozofica); de dragoste:Enigma Otiliei de George Calinescu(suna plictisitor dar nu e deloc); cu vampiribig grinracula de Bram Stoker; cu crime :Crimele familiei Borgia de Michel Zevanco si mai am o lista lunga, depinde de ce iti place

| Anda0001 explică:

Fara vampiri happy