| Aspasia a întrebat:

Ce credeți despre persoana aceasta? Oare va ajunge ca incultura să predomine în România?

Link: http://www.youtube.com/watch?v=pySsHkfGjPU&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| InnocentSmile a răspuns:

Cu siguranta va ajunge incultura sa predomine Romania, deoarece tot mai putin copii frecventeza scoala fiindca scolile de azi sunt foarte costisitoare pentru unii,ori este foarte mult de mers si nu au mijloc de transport[si nu e chiar asa de usor sa mergi zi de zii, kilometrii de kilometrii pe picioare], sau sunt nevoiti sa stea acasa din motive familiare[personale][nu stiu.a murit tatal lor si mama nu poate ingriji singura 6 copii+treburile de prin gospodarie]

am uitat sa mentionez de acea persoana! se vede ca nu stie sa vorbeasca, deci nu a facut cine stie ce scoala[poate nu a frecventat deloc scoala], si din cate mai observ acel reporter cu greu intelege spusele acesteia.
OOOfff...cum a ajuns Romania noastra!
imi pare bine ce te-am putut ajutahappy
pupici mici:*

| Nalmeena a răspuns:

"Societatea nu face nici o afacere, daca permite degeneratilor sa-si perpetueze specia." Theodore Roosevelt