| mariamarylove a întrebat:

Ce decoratiuni de paste sa fac din hartie... dati-mi cat mai multe idei va rog.

P.S.-cele mai multe idei bune primesc fundita + vot.

5 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Ai putea sa faci un cosulet, iepurasi (poti lipi pe ei vata), puisori happy

| mariukka a răspuns:

Origami,desen de pasti

| lila36 a răspuns:

Pai uite ce am facut eu. Dintr-o foaie patrata am facut un cosulet si pe margini am lipit niste iepurasi apoi l-am umplut cu migiute pufoase si mici si am pus cateva oua care l-am cuparat. Dupa care din hartie colorata am dacut niste flori si din origami am facut un iepuras.Pentru geam am decupat din hartie colorata flori, pasari si iepurasi si le-am lipit cu scoci iar din hartie maro am facut un "cuib'' care l-am umplut cu iarba si din alte culori am pus niste pasari. sper ca te-am ajutat.

| Clauditapisicuta a răspuns:

Pai poti sa faci un iepure si sa il lipesti pe o felicitare sau un cos cu oua colorate sau masa de paste cu pasca si cozonac; origamii! Ce iti place ti-e cel mai mult! Success happy! Funda?

| Giorgio56 a răspuns:

Eu am facut un iepuras din hartie
intra pe:http://www.en.origami-club.com/