| Maria1678 a întrebat:

Ce faceți?
Cum sunteti

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ma simt bine ma duc acasă acum am scapta de la munca acum dar înainte sa merg acasă merg Să-mi iau o Shaorma mare de tot ca mi-e foame și un suc

94 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai,dragă,dar nu mai fi nervos.Hai la mine să fumăm un cui împreună. Eşti invitatul meu. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică ea e obsedată... când tu ştii până şi când s-a logat ultima oară... laughing
Cred că eşti la curent cu activitatea tuturor.Cine şi când se loghează,cine cu cine se ceartă, când se ceartă, unde se ceartă, de la ce se ceartă. Eşti omniprezent, nu ratezi nimic.Stalker fără viață.E destul să te ia cineva puțin peste picior şi imediat te enervezi şi nu mai dormi nopțile, apoi stai şi te cerți până dimineața, laşi site-ul doar cât să te duci la baie.Sau cred că nici atunci.Parcă văd că ai pampers pe tine. rolling on the floor
Nu te-ai plictisit să proiectezi asupra altora într-un mod atât de penibil tot ce urăşti la tine? Asta faci în fiecare comentariu.
"cine naiba îți citește ție romanele"
Eu. love struck
Ale tale sunt cele pe care nu le citeşte nimeni.Mai bine stau şi mă holbez la un perete sau urmăresc firele de iarbă cum cresc decât să citesc porcăriile alea.
"E grav dacă nici tu nu ști când te ai logat ultima oara"
Mă peeeshhhh pe mineee.Da, e foarte grav, extrem de grav să nu ştii când te-ai logat pe TPU ultima oară... rolling on the floor
Tu gândeşti vreodată înainte să postezi un răspuns? Mă tot întreb.Ai cele mai jalnice replici de pe site-ul ăsta.De unde le scoți? Din coor?
"asta da empatie când ma numești gunoi"
Ea mereu ți-a vorbit frumos şi chiar a încercat să te ajute, eu am renunțat de mult.N-are rost.Meriți să te facă gunoi, chiar eşti, ai un caracter mizerabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"când ei de fapt nu mai au nici un argument în care sa ma atace"
Dacă ar fi să venim să-ți dăm peste nas cu toate rahaturile pe care le-ai făcut şi le faci aici pe site ar ieşi un roman... unul
cu mai multe volume.Aşa că taci. rolling on the floor
"Nici nu e de mirare de ce supa nu o fost aleasa niciodată userul anului, cum sa nominalizezi asa ceva"
Singurul motiv pentru care nu a fost aleasă e pentru că pe site-ul ăsta primează cantitatea, nu calitatea. sad
De aia probabil că o să şi iasă Jassmina anul ăsta.E prezentă peste tot, zi de zi.Şi lumea asta ține minte şi asta votează.

Opreşte-te din a mai mânca rahat că pute. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,m-ai lovit rău. Opreşte-te că deja nu mai pot, sunt la pământ.
Mă mai sacrific să scriu câte un roman dacă ştiu că asta te face să turbezi şi mai tare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"te exciti când ma jignești ființa neînsemnata? laughing ai o. r. g. a. s. m. e multiple?"

Te-aş minți că da, ca să te simți şi tu bărbat adevărat, dar nici acum că vine Crăciunul n-aş putea să-ți fac un asemenea cadou. sad
Gestantă? De ce gestantă? Ştii măcar ce-i aia? sau ai rămas în pană de idei la jigniri şi asta ți se părea ție că sună bine?
Da, mă. Sunt psihopată şi maniacă. Vezi că-s şi schizofrenică, ai grijă..Aud răgete de lei de la geam, cum de ai uitat? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"acum câteva clipe ma chemai la un joint ca să ma calmez, ma luai cu puiuț, și imediat după începi în a ma jigni."
Ăla a fost preludiul.winking
Nu puteam să intru aşa tare în tine din prima. sad
Nu vreau să te distrug, doar să te ciupesc puțin.
Şi încă sunt prea blândă...
"Aaaa, deci ai rămas puțin cu sechele, îți amintești totul vad laughing"
Normal că-mi amintesc din moment ce le tot aduci în discuție într-un mod obsesiv ori de câte ori ne certăm.
"Dacă sunt asa cum ma consideri de ce naibii mai stai la discuții?"
Ai reacții amuzante.Merită câteva scandaluri din astea pe an, eşti prea haios şi nici nu trebuie să mă chinui să te enervez, te aprinzi uşor din orice.Mai ales când am insomnii, tu te potriveşti la fix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Râzi tu râzi, dar nu e râsul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi că e 5 jumate dimineața şi la tine ultima logare e încă pe 16... rolling on the floor
Intenționat m-am uitat.Nu e prima oară.
Eu măcar am dormit 4-5 ore, tu deloc.Ai noroc că eşti pe banii lui mami şi lui tati şi nu trebuie să te trezeşti dimineața ca să mergi la serviciu.E destul să fii ciupit puțin de-o bucă şi nu mai dormi toată noaptea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aş începe să-ți înşir toate dovezile, dar n-am chef.Şi cred că am mai şi făcut-o.
Nu ți-a murit nimeni.Doar simțul penibilului te-a părăsit.Ăla e mort de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare dată când mă întrebi ce am luat, ce am băut, ce am fumat, deja ştiu că am avut dreptate. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,sufăr cumplit. sad
Hai, vino şi consolează-mă, puiule.Te aştept. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,de Bruxelles.Yummy-yummy. love struck

| Jus7t a răspuns:

Ascult melodia asta și ma gândesc la persoana iubita. love struck

https://m.youtube.com/watch?v=3t3-XOpIhhQ

| acerr a răspuns:

Eu caut un serial, pe care il vazusem aseara si nu mai stiu titlu,,, am nervi

| Cheo0S a răspuns:

Foarte bine. Ma cam doare spatele si as avea nevoie de UN masaj dar e okey laughing

| Flavianadx a răspuns:

TPU e plin de dubiosi. Chiar vrei sa afli ce fac?

| Cheo0S a răspuns (pentru Flavianadx):

Si tu faci parte din dubiosi.

| nevermatch a răspuns:

Prost rau sexul daca stai pe telefon in timpul asta. Sau te masturbezi la intrebari banale de pe TPU?
Yikes x2

| nevermatch a răspuns:

Nu stii tu sa fii sarcastic mai degraba.

| nevermatch a răspuns:

O, wow, cand credeam ca nu poti fi mai penibil...
Esti plin de surprize.

| nevermatch a răspuns:

Vorbesti cu tine, sper.

| zSENSEIz a răspuns:

Bună ar trebui să nu pui întrebări așa la nimereală pentru alți oamenii au nevoie de răspunsuri rapide deci te rog să nu mai pui așa întrebările dacă ai o intrebare bună o pui dar nu așa te rog nu vreau să par rău dar te am rogat deci sper că ai înțeles.