| MyNameisEduard a întrebat:

Nu am mai pus asemenea întrebări, dar ce mai faceți? Cum mai sunteți? Sunteți bine?

11 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Bine muncesc și când iau salariul pe 10 acum ma duc sa-i iau lui depika căsuță de pisici și un bol de unde sa bea apa curată și încă un bol pentru mâncare i-am făcut baiță acum doarme azi am mers la munca si a început sa ploua rău așa că am făcut curățenie cu colegi în camera de băutură și sau îmbătat colegi ca uni din ei beau foarte mult eu mi-am terminat treaba și tot ce aveam de făcut de aranjat și pus în oridine toate băuturile și m-am dus acasă pe la 12 și ceva și înainte sa întru în casa mi-am loat ceva de la benzinărie dulciuri și mie somn cred ca ma bag la somn noapte bună da ma loat somnul brusc și mise închide ochi

| MyNameisEduard explică (pentru 1997onur):

E bine așa, mă bucur că ai grijă de ea și ii oferi condiții.

| 1997onur a răspuns (pentru MyNameisEduard):

îi iau tot ce vrea inima ei numai ia să fie fericită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bine, Slavă Domnului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt bine am devenit dependent de jocurile de noroc laughing dar sunt putin pe plus nu pe minus

| MyNameisEduard explică (pentru anonim_4396):

Poate că acum ești pe plus dar nu nu știi când rămâi și pe minus, de asta se numesc jocuri de noroc )))

| anonim_4396 a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Cand voi fi pr minus atunci se vor deschide portile iadului pentru mine, sper sa scap de insomnie sa pot merge la munca si sa nu mai bag la bullshit-urile alea ca iti genereaza un stres cand pierzi incredibil.

| user0010 a răspuns:

Cu treburi, tu ce faci?

| MyNameisEduard explică (pentru user0010):

Cu școala, pe acasa, mai mult mă plictisesc dar sunt bine happy

| Ree07189 a răspuns:

Fac bine
Sunt bine
Da