| owlAndreeaIrina a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti tristi? Sau cand sunteti nervosi?

Răspuns Câştigător
| Francescax5 a răspuns:

Eu spre exemplu cand sunt trista, prefer sa raman singura..sau pur si simplu sa merg sa ma plimb intr-un loc unde nu sunt oameni.
Cand sunt nervoasa, trantesc usile probabil nu o fac cu intentie dar parca ma calmeaza...depinde de fiecare om. Starile sa stii ca nu le prea putem controla, trec de la sine.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am speranta ca va veni si perioade mai bune, dar consider ca tot ce e rau urmeaza asa ca sunt pregatit, manc dulciuri cand sunt nervos

| Drimmero a răspuns:

Imi trece de la sine, indiferent daca sunt suparat/nervos

| Donsavas a răspuns:

Cand iti e frica de ceva, e bine sa faci niste exercitii de alergat. Daca simti nevoia sa bati pe cineva, fa-ti un sac de box sau cumpara unul artificial. Cand esti trist, cauta sa iubesti! Incepe cu natura, in orice anotimp sau stadiu ar fi. Sanatate!

| Deaad a răspuns:

De obicei cand eram trist ma afundam foarte tare in tristete.Mi-o accentuam cu muzica depresiva,alcool si multe tigari.
Dar mi-am schimbat recent stilul de viata.
Multe principii ce le-am avut candva sunt de domeniul trecutului.
Cand sunt trist,trec mai departe.
Fara sa ma uit in spate,fara remuscare,fara depresii si fara amplificarea acestora daca au loc.

Cand sunt nervos,ma descarc de emotii.
Nu prin rugaciune, ci prin pumni, injuraturi si tipete.
Vorbim de nervozitate adevarata.

Odata eram extrem de nervos si inaitne sa intr-un magazin am lovit cu piciorul in usa magazinului cat am putut de tare si am injurat.
Femeia ca venea in spatele meu, la aceeasi magazin s-a speriat si a fugit la propriu, crezand ca vin sa jefuiesc magazinul sau sa bat pe cineva de acolo.
A fost amuzant.

| Deaad a răspuns (pentru Deaad):

Scuze pentru greseli.
Scriu repede si din obisnuinta, fara sa ma uit la tastatura.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ascult muzică si îmi bag ceva in ea de lume. Asta fac

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Daca sunt trist,ma retrag in singuratate, ma plimb prin locuri retrase, si uneori plang.
Rar se intampla sa fiu nervos, dar cand se intampla imi dau seama imediat de greseala pe care o fac, ma revansez si invat.

| StrangerThings1 a răspuns:

Eu citesc când sunt nervoasă?