| Maria1678 a întrebat:

Ce faceți?
Cum sunteti

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ma simt bine ma duc acasă acum am scapta de la munca acum dar înainte sa merg acasă merg Să-mi iau o Shaorma mare de tot ca mi-e foame și un suc

94 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Sunt trist...

| Flavianadx a răspuns:

TPU e plin de dubiosi. Chiar vrei sa afli ce fac?

| RAY a răspuns:

Ce faceți?
Tastez tastatura
Cum sunteți
descarc un film vr pe mai târziu

| gabicoo a răspuns:

Cred că ai greșit siteul!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce faceți? Pe la medici cu niște analize.
Cum sunteti. Ca de obicei. De la foarte bine în sus, spre excelent.

| Cheo0S a răspuns:

Foarte bine. Ma cam doare spatele si as avea nevoie de UN masaj dar e okey laughing

| Cheo0S a răspuns (pentru Flavianadx):

Si tu faci parte din dubiosi.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt Celcestietot... tu?

| Frank51 a răspuns:

Mă plictisesc sincer, am terminat cursurile pe anul acesta și mai stau în oraș o săptămână, după care merg la țară să facem chef de chef și toți banii mei... Ups aia era melodie

Sunt perfect ce să zic, cea mai tare perioada din viața mea, care din păcate ajunge spre final, termin facultatea și plec din țară la anul.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Cand nu ai bani sau esti la necaz sa nu uiti de dorul de casa

| AnemonaP a răspuns:

Foarte bine, dupa o baie lunga merge o pizza si maraton la serial

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Nu mi-e dor de casă, de la 19 ani am plecat și de atunci am stat în peste 10 chirii, și în 4 cămine. Merg acasă pentru că vin ai mei în concediu din afară, și pentru că am artificii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pompezi în stil iepuresc? Nebunule care eşti.

| nevermatch a răspuns:

Prost rau sexul daca stai pe telefon in timpul asta. Sau te masturbezi la intrebari banale de pe TPU?
Yikes x2

| nevermatch a răspuns:

Nu stii tu sa fii sarcastic mai degraba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai dezamăgit.Am crezut că a reînviat taurul comunal din tine cu care te lăudai pe vremuri. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai,nu mai pot de frică, tremur toată.
Oricum nu cred că ar face el pe eroul aici pentru tine, că doar nu eşti tu o tânără domnişoară fertilă care să-i poată duce sămânța de babuin constipat mai departe.Aşa că-ți faci speranțe degeaba. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai,dragă,nu mai minți că deja îți dădeai filme în căpşor.Te vedeai o prințesică, pe mine balaurul cu 7 capete şi pe Bloody, Făt-Frumos. tongue

| Drimmero a răspuns:

Iar ai suparat fetilii si au sarit pe tine?

| nevermatch a răspuns:

O, wow, cand credeam ca nu poti fi mai penibil...
Esti plin de surprize.

| zSENSEIz a răspuns:

Bună ar trebui să nu pui întrebări așa la nimereală pentru alți oamenii au nevoie de răspunsuri rapide deci te rog să nu mai pui așa întrebările dacă ai o intrebare bună o pui dar nu așa te rog nu vreau să par rău dar te am rogat deci sper că ai înțeles.

| nevermatch a răspuns:

Vorbesti cu tine, sper.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la curioși

| Drimmero a răspuns:

Ce e cu tine de n-ai injurat pana acum?

| Drimmero a răspuns:

Hyacinth sa fie match? Nu, ar fi prea ciudat.
Hai Conserva, fii asumat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Îi e teamă că nu-l mai vizitează moşul. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ma confundați, eu nu prea înjur."
rolling on the floor
Da da.Siguur te confundăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce să ai cu mine? Nu eram eu scumpa ta prințesică? sad

| Drimmero a răspuns:

Asumat2, ~ă a [At: DA ms / Pl: ~ați, ~e / E: asuma] 1 Luat asupra sa. 2 Promis. 3 Arogat.

Ma tot uit sa vad unde am jignit in raspunsurile mele pe care ti le-am dat si mi-a sarit in ochi cuvantul "asumat", ti-am dat si explicatia din dex...
"euglena nevertebrata" interesant, imi copiezi si din replici...ma bucur daca iti sunt model in viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ți-a copiat şi virgulele duble.Gata.Eşti idolul lui.