| Adela1111234678 a întrebat:

Ce importanta are țara Franța fata de celalalte țări?

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Trist, tare trist sad

| SERIALS a răspuns:

Am auzit ca dupa instalarea noptii prostituatele si clientii se *** in strada.

| ovidiu123432 a răspuns:

Pai franta e mai speciala deoarece are Turnul Efel (cred) si pentru ca sunt ff multe atentate (cred x2)

| Lorena7712 a răspuns:

Are cele mai bune vinuri din lume.

| qest11 a răspuns:

E o tara mediatizata puternic. Cand sunt alegeri in Slovenia sau cehia, nu se arunca atata covor rosu pe jos. Pupincurismul si linguseala sunt trasaturi care nu se demodeaza niciodata.

| Ioana_Mara_1993 a răspuns:

La Franța este Turnul Efel și se spune ca este tara dragostei

| Ioana_Mara_1993 a răspuns:

La Franța se spune ca este tara dragostei