| RazZor_9900 a întrebat:

In celalalte campionate din alte tari cand se iau pauzele de iarna si cat tin si la noi si la ceilalti?

Răspuns Câştigător
| Dinuuu a răspuns:

In Spania 2 saptamani dupa 17.12 pana pe 6.01, iar in Franta dupa 21.12 pana pe 14.01

2 răspunsuri:
| Dinuuu a răspuns:

Pai depinde sunt unele tari in care sezonul incepe din primavara si tina pana in iarna(la rusi de ex), iar la englezi nici nu se i-a pauza de iarna.In Romania sfarsitul lui decembrie pana la sfarsitul lui februarie.

| RazZor_9900 explică (pentru Dinuuu):

Si la francezi si spanioli?