| lachen0fabrik a întrebat:

Ce inseamna pentru voi simbolurile Craciunului?
Orice raspuns poate fii oricat de lung sau de scurt...Va multumesc si va rog sa raspundeti cu sinceritate!

3 răspunsuri:
| HappySadness a răspuns:

Eu cred ca zapada, colindele, bucuria, cadourile sunt simbolurile Craciunului. Desigur si mersul prin mall este spacial de Craciun. Cand vezi numai braduti impodobiti, decoratii, cadouri, iti da o stare de bucurie nespusa. Nu pot sa spun ca imi place mancarea traditionala in afara de dulciuri big grin. Beculetele de prin oras si toate decoratiunile ma fac sa ma simt euforic big grin.

| SmileSiAtat a răspuns:

Eu cred ca simbolurile Craciunului sunt:
1. Mancarea traditionala
2. Spiritul sarbatorilor
3. Veselia nasterii Domnului
Si bucuria pe care o au oamenii in suflet.

| lachen0fabrik explică:

Da...frumos si bun raspuns, daca se poate poti detalia? happy