| Mysteryossa a întrebat:

Ce jocuri pe calculator stiti? la care as putea face si o mini-piesa de teatru imi trebuie pentru proba de originalitate la balul bobocilor. funda pentru cele mai multe idei va rog

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Daca nu poti sa faci sa iasa foc din pamant, sa te teleportezi sau sa misti obiecte fara sa le atingi nu prea ai ce joc sa alegi. Mai toate au skilluri care mai de care mai exagerate si niciuna nu poate fi repordusa in realitate fiindca nu suntem vrajitori. Iti sugerez totusi sa te uiti la Mortal Kombat vs DC Universe pe youtube si poate faci niste miscari de acolo, sau poate ceva din Counter Strike. Apoi sunt jocurile de groaza, ar fi o alegere buna, daca ai putea sa faci rost de niste vampiri sau varcolaci. Nu e o idee buna cu jocurile. Uite aici o lista cu jocuri sa te convingi ce skilluri au http://mmohuts.com/gamelist.

| Mysteryossa explică (pentru William):

Ok.ms mult

| IMINENT a răspuns (pentru William):

De fifa ai uitat?

| William a răspuns (pentru IMINENT):

Sincer da am uitat. Nu imi place fotbalul asa ca nu joc fifa.