| 13 a întrebat:

Ce parere aveti despre desenul asta? http://706588.deviantart.com/art/Pure-beauty-216663109

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Wow, desenul asta mi-a dat un zambet inca de dimineata. Felicitari celui care l-a facut.

10 răspunsuri:
| 13 explică:

Artistulhappy

| 13 explică:

Deliamy-Nasul este "inegal". pentru ca dupa cum vezi toata fata este "inegala". Poza originala nu este facuta din fata. De aceea fata nu este simetrica. Dar daca o sa pui un liniar o sa vezi ca ochii sunt perfact aliniati pe nas si buzehappy

| 13 explică:

Bogdan26-Multumesc

| Andishor a răspuns:

Cred ca esti foarte talentat. happy

| SamSon a răspuns:

E f.ok

| Deeaa a răspuns:

Este desenat foarte frumos, ce sa zic! Oricum imi place cum artistul/a a dat impresia de desen cu cateva umbre.

| Alecsa4u a răspuns:

E foarte dragutbig grin.
batting eyelashes

| deliamy a răspuns:

E ok.dar: Nasul e un pic inegal big grin
Bine daca ar fi sa luam toate greselile nah se gasesc ...ca la orice desen
dar e fainwinking

| Ioana960 a răspuns:

Eu cred ca e un super desen si ca artistul /artista care la creat este o minunata persoana care s-a inspirat dintr-o minunata sursa.

| preetyblue a răspuns:

E foarte frumos...si me imi pace sa schitez