| AleDia a întrebat:

Ce parere aveti despre pictura lui Albert Bierstadt:
http://1.bp.blogspot.com/......ntains.jpg

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Mi se pare totul foarte imens, interesant, dar ciudat faptul ca, sunt arbori chiar la malul apei, care nu sunt brazi si care nu ar corespunde vegetatiei montane. Arata putin ciudat, dar iteresant. Ceva, totusi, pare ca nu e real, but I can't put my finger on it...

| bettysk8 a răspuns:

Este destul de interesant faptul ca in spate este acea lumina superba, iar in fata, este o padure intunecata, insa care este vie, prin faptul ca acolo isi au culcusul caprioarele.