| nuname a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de barbatii cu vascularitate mare ( ex: http://4.bp.blogspot.com/......eeves.jpg) va plac sau nu?

Răspuns Câştigător
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Poza aia e oribila, dar sunt cazuri care imi plac

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Auuu... poza aia e horror!
Nuuu!

| AikkoxD a răspuns:

Nu-mi plac.

| h3r a răspuns:

Mai bine cu burtică.

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu :O e o poza scaryy

| soricelulRulz a răspuns:

Nu in halul ala, personal consider dezgratios

| Ingerasulinocent a răspuns:

Sunt oribile pozele. barbatii care au vascularitate mare nu mai sunt barbati, ci monstri.

| DaddysGir1 a răspuns:

Personal, nu mi-au placut niciodata baietii cu vascularitate mare. Ii prefer [e cei mai slabuti, dar nu foarte :/ Imaginea pe care ne-ai aratat-o e chiar scary, nu stiu ce fata ar vrea sa fie cu un camion ca ala straight face