| Comanda_Portret_la_1990 a întrebat:

Ce parere aveti? Portretele in creion pe care le-am realizat. Vreau/accept critici.

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un link? big grin

| pwp a răspuns:

Nu pot sa zic decat WAW!
Un asemenea talent...Esti foarte tare tongue

| AikkoxD a răspuns:

Increfuckindibil.
Şiii,dacă-l desenezi pe profu' de mate cu burta la gură şi chelia aia lucioasă, ai de la mine o bere.

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Wow fain, continua, ai talent

| ana233 a răspuns:

WOW! Tu chiar esti facut pentru asa ceva! Sunt foarte frumoase si te-as sfatui sa-ti faci o cariera din asta! Felicitari si bafta mult mai departe!

| Mariaintreaba a răspuns:

:O:O:O:O:O:O:O Sunt superbe! Ala cu Ian Somerhalder e absolut genialll!

| monallisa a răspuns:

Bravo. chiar ai talent. felicitari si nu te lasa de desen