| AllanClare a întrebat:

Ce program sa folosesc pentru a crea un banner?

5 răspunsuri:
| VladSpita a răspuns:

Cel mai simplu este pixlr editor, e online, e gratuit, usor si este si tutorial pe Youtube cum sa editezi in el, nu iti mai trebuie Adobe

| NubleReapper a răspuns:

Photoshop cs6!

| Blackcat696210 a răspuns:

Un program gratis si usor de folosit este picmonkey, are formate pentru bennere de Youtube pentru thumnail-uri de Youtube si pentru multe altele

| xNeo a răspuns:

Poti folosi Photoshop CS6 sau daca iti este greu, poti folosi pizap.com! Bafta! Daca vrei sa iti fac eu unul add skype allstarop. Youtube

| raulcn a răspuns:

Photoshop sau GIMP.