| razvanbigstar a întrebat:

Ce semnifica un tatuaj pe gamba unei femei

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde. Daca e pe gamba dreapta, semnifica incredere in sine, daca e pe stanga, incredere in altii. Daca e pe interiorul gambei, e vorace, daca e pe exterior, e infidela. Daca e in fata, e balanta, daca e in spate, e cantar. Man, la ce te-ai gandit cand ai adresat aceasta intrebare?

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mai bine o intrebi pe ea daca tatuajul in sine are o semnificatie anume. Depinde ce are tatuat.

assiris
| assiris a răspuns:

O prostie. Se practica tatuajul in unele triburi, dar si acolo cu masura, ei mai mult se vopsesc cu culori ce se spala. La noi insa sunt multe "blonde" si care traiesc in "spiritul de turma" adica daca si-a facut una tatuaj, hop inca 100 linga ea ca sa fie cooooooool.

| J7anine a răspuns:

Un desen care nu se poate sterge. de pe gamba unei femei
Un tatuaj este realizat de cele mai multe ori din motive de gust personal, dar el mai poate avea ca scop si o reparatie estetica practicata de un medic specialist, constand, de exemplu, in redesenarea areolei unui san dupa o interventie chirurgicala (http://www.sfatulmedicului.ro/Dictionar_medical/tatuaj_7768.html)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca si'a facut un tatuaj pe gamba? Ce ar putea sa insemne? Ca e mai nonconformista, rebela? In acelasi timp poate insemna ca e putin mai naiva deoarece tatuajul ala o sa'i ramana pe viata acolo.
Eventual modelul tatuajului poate semnifica ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesita din puscarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva senzual, hot...bine,depinde si de femeie:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu tatuaj pe spate si ma descrie pe mine. imi plac la nebunie femeile tatuate. mai putin conteaza zona. cel mai mult conteaza modelul tatuajului

| razvanbigstar explică:

Daca locul semnifica ceva anume....brat umar spate gamba etc