| anonim_4396 a întrebat:

Ce titlu ați da unei cărți cu poezii(haiku),în afară de,, Haiku,,?!
Cel mai frumos primește

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Ce zici de..."Cuvinte calculate", "Altfel de poezii", "Poezii in stil japonez", "Scurte secvente pentru suflet", "17 silabe pentru suflet", "Poezii fara titlu", "Natura in 17 silabe", "Altfel de versuri", "Natura scrisa de om", "Simte nu citi".

Sper ca se potriveste macar unul dintre titluri. Si eu sunt o fana destul de noua a haiku-urilor :*.

| anonim_4396 explică (pentru 이벨):

Nu te superi daca pe viitor o să le folosesc, nu?

| 이벨 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici o problema. Daca as fi vrut sa nu le folosesti nu le mai scriam happy. As fi chiar onorata daca s-ar publica o carte careia eu i-am ales titlul laughing.

3 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Haiku poems?