| HermiiDaciii a întrebat:

Ceao happy Daca vrei sa-ti faci un tatuaj [litera chinezeasca] p picior, cat doare? big grin Sh'km cat costa un tatuaj?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Ce vă mai place vouă să vă jucaţi cu litere chinezeşti... poa' să scrie ăla şi "parizer" pă cracu' tău că tot nu-ţi dai seamahee hee

| Mihaita23 a răspuns:

Doare dar nu tare, si unul nu e foarte scump. Pe la mare am vazut multe locuri de pus tatuaje.

| Serafir a răspuns:

Costul depinde de marimea tatuajului si locul unde tzil faci si de durut pe picior nu doare un pic.

| GaluRobertFabyan a răspuns:

Bună. Nu neapărat trebuie sa-ţi faci tatuaj pe bani, ci poţi acasă pe gratis. Doar ce trebuie să faci este să urmezi cu atenţie următorii paşi. Copiază pe o hârtie albă de pe calculator tatuajul care te impresionează cel mai mult, decupează de pe hârtie desenul, udă-ţi pielea cu apă, lipeşte foaia alba de piele, lasă să se usuce un minut pielea, ia-ţi un pix negru sau de care ai şi fa-ţi contur la desenul ales de tine, apoi mai ai nevie doar să ţi-l colorezi cu marcher negru, şi, BiNgO, ai un tatuaj care nu ai nevoie de chin şi durere, şi cel mai important lucru este că nu trebuie să plăteşti nimic. Pa.