| MissBondărel a întrebat:

Ceao TPU.
Acesta ar fi unul din pereții din camera mea :-? Pictura originală era de fapt în culori ca și o fotografie spre exemplu. Arată bine și așa - în poză nu chiar, pentru că nu se observă bine detaliile de la pensula și unele umbre și șuvițe de la păr. Cum ziceam. Arată bine și nu prea, parcă i-ar mai lipsi ceva. Am idei, pe câteva le-am încercat însă nu ma mulțumit rezultatul. Voi ce spuneți? ^^
http://imageshack.us/photo/my-images/37/dsc03608q.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/59/pagephh.jpg/

Mulțumiri anticipate :*

5 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Îmi place cum au ieşit sprânceana şi mărul (dacă-i un măr), dar ochiul nu trebuia să vină aşa...

| 30stm a răspuns:

Mai ai un pic de lucrat la nas( dupa parerea mea) iar partea aceea goala poate sa fie acoperita cu niste suvite de par in vant. daca intelegi.In rest totul este OKhappy

| albina a răspuns:

Hm... mie mi se pare ca ajunge... arata perfect, doar nu vrei sa incarci prea tare peretle

| jucaria a răspuns:

arata excelent l-am vazut cu ochi funda plzzz

| MissBondărel explică:

Da, întradevăr nu aș vrea să încarc prea tare. dar parcă totuși.
Ochiul cam da, așa am vrut să iasă. Pentru că este închis, iar acea chestie ce vine în jos este umbra genelor.
Și este o cireașă ^^.