| MissBondărel a întrebat:

Problemă de categoria Youtube.
Urmăream un clip, și din cauză că nu se auzea prea bine ce vorbea persoana respectivă, am vrut să dau sonorul mai tare, pe ce am apăsat sau ce am făcut, nu știu, știu doar că m-am ales cu o imagine mică mică și extrem de neclară (am pus mai jos o imagine). Am dat să văd dacă alte site-uri au pățit ceva, ele sunt în perfectă stare. Chiar nu mă pricep la chestii de genul.
Cum pot remedia problema?

http://imageshack.us/photo/mai-images/851/TPU.png/

Mulțumiri anticipate.

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

In primul rand, linkul catre poza nu este bun.
Poate ai modificat rezolutia, in partea de jos dreapta a playerului YouTube este un dropdown box iar de acolo alegi rezolutia, dar nu cred ca aceasta este problema.
Incearca sa dai click dreapta pe imagine si sa dai zoom.