| InnocentSmile a întrebat:

Cine a citit cartile twilight?
ati vazut filmele?
cum vi s-au parut?
au fost mai bune cartile decat filmele?

Răspuns Câştigător
| katherine09 a răspuns:

Eu am citit toate cele 4 carti si iti spun sincer ca sunt absolut superbe. E imposibil sa nu iti placa.
Eu cred, ca si multi altii de altfel, ca sunt mult mult mai bune si mai frumoase cartile decat filmul. Sunt destule diferente dintre carti si filme.
Citeste cartile si te asigur ca nu iti va parea rau.

5 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Din pacate nu am citit cartile crying desi as fi vrut
Dar filmele mi-au placut foarte mult.Deabia astept sa apar breakin dawn
CAN'T WAIT! big grin

| GEORGE a răspuns:

Buna! stii. eu am vazut filmele dar nu gasesc cartile la biblioteca si nu as vrea sa le cumpar. oricum, intotdeauna filmul va fi mai bun de cat cartea.

| Lexiiie a răspuns:

Nu am citit cartile. dar pun pariu ac sunt la fel de bune ca si filmul. sincer, m-a impresionat filmul, e preferatul meu.

| ioannaa_4634 a răspuns:

Iti recomand filmele. sau cel putin mie mi-au placut mai mult happy

| ana_3957 a răspuns:

Iti sugerez ca mai intai sa cietesti cartile si apoi sa vezi filmul.
Si pot cu siguranta sa spun ca, pana acum, cartile sunt mult mai bune decat filmele; nu pentru ca interpretarea actorilor din twilight ar fi proasta, dar cartile sunt mult mai detaliate si iti lasa loc imaginatiei. Oircum, e mult mai ok sa te uiti la un film la care deja stii despre ce este vorba; in asa fel nu vei avea niciun fel de nelamurire.