| Crisstinayy12 a întrebat:

Voi ce alegeti? Harry Potter sau Twilight? Eu am citit primele 4 carti Harry Potter si vazut filmele si am vazut toate filmele Twilight, cartile nu le-am citit, iar cel mai mult mi-a placut Zori de zi 2. Dar nu stiu care sa aleg deoarece nu am citit si cartile Twilight.

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Harry Potter, J.K. Rowlings are o imaginație mai bogată, ca să nu mai spun de talent.

| J0B0MAT a răspuns:

Harry Potter e superior.Şi cărţile şi filmele.
Şi Twilight e destul de bun.
Îţi recomand să citeşti şi celelalte cărţi Harry Potter, iar apoi, dacă ai timp, să citeşti şi Twilight. Cărţile sunt mai bune decât filmele.

| crud a răspuns:

Salut! poate ar fi bine sa le citesti si sa le vezi pe amandoua. Sunt, totusi, chestii diferite.

| Mt34 a răspuns:

Harry Potter

| dumitruanca a răspuns:

Harry Potter

| nomatters95 a răspuns:

Mie mi-a placut Twilight..Acum,depinde de fiecare.