| NameName a întrebat:

Ati citit cartile Twilight? Sunt la fel ca si filmele? Si cam cat costa si de unde le-ati cumparat? funda...

4 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Nu sunt chiar la fel, dar nu se abat nici prea mult. Mai sunt câteva lucruri pe ici pe colo modificate. Eu le-am citit de la cineva, dar le cumpărase mai demult, şi preţul nu era totuşi prea mare. Cred că s-au mai ieftinit oricum. Era Amurg, spre exemplu, în jur de 40 de lei. Poţi să le cauţi la Diverta...

| DianaScorpio a răspuns:

Filmele sunt efectiv nimic pe langa carti. Iar cartile...una costa in jur de 40 de lei.

| DiannaDia a răspuns:

Cartile sunt mai amanuntite decat filmul, si eu am dat 55lei pe o carte.Deci in total pe toaate cele 4 carti am dat 220 lei.Am cumparat de la o librarie. funda>

| fanepop a răspuns:

Pai le-am luat de la biblioteca si sunt mult mai amanuntite decat filmele