| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost la cinema/teatru? Cum e? V-a placut?

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Normal că mi-a plăcut. La cinematograf mergi când ieși cu prietenii sau poate cu părinții, mai mult pentru atmosferă, pentru că acum poți să-ți descarci filmele de pe internet sau să-ți cumperi/închiriezi DVD-uri și să te uiți acasă. Piesele de teatru în schimb nu poți să le vezi acasă. De-asta îmi place mai mult la teatru. Și pe lângă asta, la teatru vezi actorii în carne și oase - e altceva.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La teatru este mult mai plăcut.
Pa, pa.

| valentingb a răspuns:

De 1000 de ori mai fain decat la tv
conteaza mult si cu cine esti, ca si acasa, cine tine telecomanda

| Ncl_9813 a răspuns:

Am fost la ambele,cum sa iti spun este o diferenta intre ele pentru ca la cinema vezi tot pe un ecran,ai si efecte speciale, cu sunetul sta mult mai bine, daca mergi la un film 3d este si mai spectaculos.Pe cand la teatru in loc de ecran ai actorii care joaca la cinema poti vedea filme iar la teatru piese interpretate. Deci in conculzie ce vezi la cineva nu poti vedea la teatru si ce vezi la teatru nu poti vedea la cinema.Iti recomand ambele deoarece sunt ft interesante.

| Robilci22 a răspuns:

La cinema este super mai ales in 6D