| SweetCandy a întrebat:

Teatru sau cinema?big grin

eu aleg teatruhappy

puphappy

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Teatrul, dar nici fara cinema nu pot trai. happy

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi place mai mult la cinema happyDar merge si teatrulwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Teatru... e mai dinamic.

Shin
| Shin a răspuns:

Cinefil convins tongue
SHin

cami
| cami a răspuns:

Teatru! nici nu se pune problema! E mult mai placut!

| Pho3nix a răspuns:

Eu sunt Cinefil :X deci aleg cinema-ul :X!
Dar imi place si teatrul.happy

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Teatru! Si aleg teatrul fara sa stau pe ganduri.

| JackieSue a răspuns:

Nu e mare diferenta intre teatru si cinemalaughing.
Deci le aleg pe aman2.

| Sara2 a răspuns:

Teatrul evident... mie nu prea imi plac filmele...rar unul sa ma captiveze dar teatrele toate mi-au placut care le-am vazut si sincer...nu se duce orice cipplingar la teatru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinema... dar si la teatru e foarte frumoshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aleg teatru caci e mult mai inteligent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minunata alegere, cu siguranta teatrul! :-)

| Tsuj a răspuns:

Eu aleg cinematograful. Experienta traita la cinema e mai bogata fata de cea de la teatru datorita platourilor si decorurilor mult mai ample.Despre teatru pot spune ca ii apreciez pe actori (care nu stiu cat de bine sunt platiti), dar depun o munca enorma, mai ales ca totul este "live".

| sandero a răspuns:

Cinema, este mult mai placut.Ecranul urias, toata lumea cuprinsa de fraja filmului, sunet beton.calomea! Oricum, daca alegi sa mergi la cinema, vizioneaza filmul Ice Age 3big grinown of the Dinosaur, e super filmul, beton, incearca cu 3-d, beton.

| sandero a răspuns:

Cinema,este mult mai placut.Ecranul urias, toata lumea cuprinsa de fraja filmului,sunet beton.calomea!Oricum,daca alegi sa mergi la cinema,vizioneaza filmul Ice Age 3big grinown of the Dinosaur,e super filmul,beton,incearca cu 3-d,beton.