| izabella01 a întrebat:

Cine a vazut filmul - No Country For Old Man -? As vrea sa stiu ce legatura are numele filmului cu scenariul, pentru ca oricat ma chinui, nu-mi dau seama! Dau funda!
P. S. Ce parere aveti despre film?

3 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Hmm. ma gandeam si eu sa-l iau sa vad cum e, dar dupa raspunsul lui hummer ma lipsesc.

| hummer24 a răspuns:

Habar nu am,,, si asa e unul din cele mai idioate filme pe care le-am vazut in cariera, nu exista tara pentru batranul serif Bell care nu mai e in stare (din cauza varstei) sa elucideze cazurile de crima cred ca de aceea zice ca nu exista tara pentru batrani adica oamenii batrani nu mai sunt buni in cazul acesta nu mai sunt buni politisti si trebuie scosi la pensiewinking Asta e parerea mea personalawinking

| izabella01 explică:

Mie mi-a placut.