| ANONI0008 a întrebat:

Poate mă puteți ajuta în legătură cu numele unui film. Știu ce se întâmplă dar nu știu numele filmului. Ofer funda!

Filmul este mai vechi.

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai spune ce se intampla

| Xpoizon a răspuns:

Păcat că nu ne spui si noua ce se întâmplă... Nimeni nu-și poate da seama despre ce film e vorba daca nu ne dai detalii în legătură cu el.

| ANONI0008 explică:

Nu s-a postat toată întrebarea dar in fine va zic acum...

Era vorba de un copil care tata lui era nebun si copilul avea pierderi de memorie și isi scrie toate amintirile in jurnale si cand le citeste se teleporteaza intr-un fel in ziua aia si locul unde a fost