| angelina_2665 a întrebat:

Cine are un scenariu pentru "miss liceu"? sau unde pot gasi scenariu? mersi mult

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Daca e vorba de un bal atunci eu sunt managerul unei firme de event-uri (baluri in principal, dar si alte evenimente). Putem discuta. Da-mi niste detalii (tipul scenariului dorit, tipul conceptului, artistii doriti etc etc)

| angelina_2665 explică (pentru TheAce):

Nu e vorba de bal e un concurs pe liceu. ma puteti ajuta cu un scenariu?

| TheAce a răspuns (pentru angelina_2665):

Depinde. In anumite conditii da. id-ul meu e oradeaheelchess. poti sa-mi spui acolo mai pe larg despre ce e vorba.