| suntcuriossastii a întrebat:

Cine face parte din 5 gang? Sunt vloggeri si cânta melodii nu? Iar cezara Cristescu încearcă sa i imite sau cum? Nu pricep

3 răspunsuri:
| Vladut123456 a răspuns:

Asa zisa trupa 5Gang are 5 membrii dupa cum ii spune numele,iar acestia sunt: Selly, Gami OS, Pain, Diana C si Exploit iar Cezara Cristescu face parte din alta trupa, numita PNCKS.

| Ineys a răspuns (pentru Vladut123456):

Multumesc, si eu aveam nelamurirea asta si de 3 zile nu mai pot sa dorm noaptea. Ma tot gandesc la ei... In sfarsit o sa dorm.

Multumesc inca odata.

| Sketch2 a răspuns:

Sunt niste vloggeri:Selly, Pain, Gami, Diana Condurache si Exploit.
Cezara e din pncks.