| An0nimus a întrebat:

Cine imi da si mie niste nick-uri in engleza, nu amuzante, sa fie normale dar sa sune bine, multumesc! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Kinetic, Diablo, Lisa, Dark Project, Tectonik, Las Noches, Justine, Solaris, Serenity, Nagul, Window, Xelene, Tier, Laguna, Nevada, Killimanjaro

ce zici, le-am inventat pe moment, merit funda? big grin

1 răspuns:
| Robertto54 a răspuns:

AbbottAddisonAlanAlastairAlexAllanAndersonAndyAshbyAubreyAugustinAustinBaileyBarclayBaronBasilBeckhamBenjaminBensonBentleyBerryBillyBlakeBobBonoBradBrandonBrownBryanBurtonByronCarterCaseChandlerCharlieCharltonChesterClarkClementClintonColinConradDaltonDannyDarwinDashDavisDeanDenzelDrakeDrewDustinEarlEarnestEastwoodEddyEdisonEduardEliotEltonErnestEugeneFergusonFitzroyFrankFredGaleGarryGeoffreyGibsonGordonGrahamHamiltonHarlowHumbertJackJamesonJeffersonJoeyJohnsonJonnyJudgeKensingtonKimberlyLarryLaurenceLawrenceLennyLeonardLewisLucianLutherMaddoxOscarRobbieTudor