| Leboss1 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri amuzante in limba engleza!

Răspuns Câştigător
| AnG3L13 a răspuns:

Tatusuri funny, statusuri sad, statusuri cu dnd

Home
Adauga status

Statusuri haioase, Statusuri Amuzante, Statusuri Funny funy, Statusuri Noi
Posted by statusuri
March 31, 2008

Mă doare capul, mă doare în cur că mă doare capul

Şapca-n cap … Ţigara-n gură … stau pe NET mă doare-n P*lă!

Maaamamia….mi s-a rupt PIFTIA!

Când eram mic făceam pipi pe mine acum că am crescut fac pipi pe voi

Fac cinste… plăteşte vecinul!

Wow … nu`mi vine să cred că ai reuşit să`mi citeşti statusul…!

În căsuţa cu alune aveau casă doi pitici, vine Cioacă şi le spune e Elodia pe aici?

DND! Ultima care m-a deranjat a fost Elodia

A fost odată o curvă. Acum sunt toate

A fost odată un milog plictisit de viaţă ce citea statusuri.Te simţi?

Cine citeşte acest status e gay

Tânăr şi neliniştit caut lemne pentru foc

Aş renunţa la mâncatul de ciocolată, dar eu nu sunt un laş ca să renunţ aşa uşor.

Aşa pisică ţii câinele ocupat peste 20 şoareci de lup secunde canar un arici om. Acum citeşte fără animale!

Foaie verde magheran / M-a făcut mama spartan!

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Azi sunt darnic, vă las să-mi sugeţi ****

Nu te pune cu idioţii. Te vor trage la nivelul lor şi te vor bate cu experienţa.

Elodia, dacă intri dă-mi un buzz sau două, OK?

RDS – Connecting people

2 răspunsuri:
| andrutzakiss a răspuns:

I give you expensive but you know you were reductions