| anduutaa a întrebat:

Cine imi da si mie un program de modificat poze..adica sa pot modifica culoarea ochiilor. funda

Răspuns Câştigător
| BiancaMrrr a răspuns:

BeFunky, asta e foarte bun, eu cu asta editez. www.befunky.com

5 răspunsuri:
| lauraroxi a răspuns:

TAZZ este cel mai bun, este online si poti face tot ce vrei!

| Zapkitu a răspuns:

Incearca PhotoShop sau PhotoEscape. BAFTA!

| Diiaanna a răspuns:

Poti sa inceri cu photoscape e putin mai simplu desi nu stiu daca are acesta optiune daca nu photoshop sau http://www.brothersoft.com/photoinstrument-192063.html

| cool1 a răspuns:

Epson Easy Photo Print! Il am pe asta de mult timp si inca rezista.Sau ACDSee Pro 5.Succes!