| j1NNNx a întrebat:

Cine imi poate face o schema a Primului Razboi Mondial? nu copy&paste de pe wikipedia. vreau ceva mai schematic fara prea multe cuvinte, dar sa inteleg cum s-au petrecut lucrurile. multumesc, funda+vot celui mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| Shimozukushiki a răspuns:

Ești a12a? Sau a8a? și dai test/teză?

| j1NNNx explică (pentru Shimozukushiki):

A 11-a si vreau sa stiu pentru mine, suntem la comunism, dar am niste goluri la lectia prezentata mai sus

| M7Seven a răspuns:

S-au certat, s-au batut, s-au omorat, s-au potolit si au inceput sa se pregateasca pentru urmatorul