| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Cine imi zice cum sa-mi fac o pagina web? Mai vorbim pe Messenger! Adresa mea e ionutvictorpopa@yahoo.com.::Funda::!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Foarte simplu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! De ce nu mă întrebi pe mine?! Mi se pare mie ca, de fapt, esti mai interesat să găseşti parteneri de conversaţie pe messenger, aşa-i?! :D
1.Fă-ţi o adresă de gmail
2.Cu ajutorul acestei adrese, fă-ţi un cont Google
3.Intră pe blogger.com şi fă-ţi pagina cu ajutorul contului
Totul e gratis, îndrumările pe blogger sunt în limba română. Şi la Google poţi alege limba în care preferi să lucrezi. Succes!
Te aştept pe http://lecturirecenzate.ro/

| AlmiraMaya a răspuns:

Din cate stiu de la sotul meu trebuie sa iti cumperi domeniu.O sa ma interesez si o sa iti spun mai detaliat.