| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Imi arata cineva cum sa-mi fac un blog? Ca am uitat laughing.
Adresa mea este ionutvictorpopa@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Da. Trebuie sa-ti faci un cont oe google( adresa de e-mail) si intri dupa aceea pe www.blogspot.com - te inregistrezi cu adresa de e-mail. Mai multe detalii pe privat.

1 răspuns:
| parishiltonbia a răspuns:

E simplu. Intra pe www.blogspot.ro sau www.blogger.ro(sau com, vezi tu) si ai acolo toate sfaturile pentru blog.
P.S. Publica adresa blogului tau pe TPU, ca sa il pot vizita. Noroc!