| astrid_2414 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un site (daca exista) cu lectii de canto? Imi doresc foarte mult. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| stiandan a răspuns:

In mod gratuit poti gasi cateva lectii pe YouTube insa cu siguranta ca nu vor putea inlocui un curs real.

Muzica, in mod special canto, nu e ceva pe care o poti invata din tutoriale (decat, poate, daca esti vreun geniu). Lectiile se personalizeaza in functie de capacitatile tale (poate vocea ta nu duce inaltele, spre exemplu).

Iti recomand sa cauti mai degraba un curs specializat in orasul tau.

Succes.