| Simy_3244 a întrebat:

Sti un site cu lectii de canto?
De preferat lectii online.

14 răspunsuri:
| Mikayla a răspuns:

Incearca pe Youtube.winking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un profesor de canto in galati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Dar cauta pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai duce sa vezi un profesor de canto... el iti va spune sigur ca'e nu e bine la vocea ta si ce trebuie sa reparihappy fiecare are o voce diferita si ca sa lucrezi la vocea ta trebuie ca profesorul tau sa stie cum sa te ajute! nu prea cred in aceste metode de pe internethappy eu fac' canto de 3 ani si profesorul meu m-a ajutat foarte multbig grin faceti la fel, puteti sa va ducetzi la clubul elevilor din orasul tau si totul va fi gratishappy

| Wechangetheworld a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi poti spune te rog cat platesti pentru lectile de canto?
Sau mergi la un anumit club al copiilor si nu platesti deloc? daca da, imi poti spune te rog din ce oras esti? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat lectii online, din pacate nu am gasit decat in limba engleza, pe site-ul asta: http://www.vocalist.org.uk/index.html

| Lucian_Sandu_1969 a răspuns:

Caut acelasi lucru

| Emia a răspuns:

Si netul ajuta pe multi, dar tot mai sigur sunt profesorii de canto

| Nica_Petronela_1987 a răspuns:

Sunt de acord cu aceasta propunere, va multumesc.