| alin08 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? cum ii zice la filmul asta?

E vorba de un film... Doi indragostiti pleaca pe o insula sa-si petreaca timpul impreuna.Trec cateva zile frumoase.Stiind ca pe acea insula a murit tatal sau el nu mai vrea sa plece.La un moment dat fata se plictiseste si vrea sa plece dar el nu o lasa si o tine legat ape insula. Ea nu poate pleca deoarece nu stie sa innoate. Dupa grele incercari ea reuseste sa scape si il impusca ia barca si pleaca de pe insula... Cum ii zice la film Va rog ziceti-mi!
alin08, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Devil´s Pond(Infern între ape) cu Tara Reid şi Kip Pardue http://en.wikipedia.org/wiki/Devil's_Pond sau http://www.cinemarx.ro/filme/Devil-s-Pond-Infern-intre-ape-12277.html

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau... ii vb de niste arcasi pe o calota de gheata care trag sageti in unii care vin inspre ei in aliniati. dar trag in margini si astia de frica se aduna la un loc si se sparge gheata si cad in apa... daca il stiti pe asta sunteti meseriasi