| fe2012 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna cat ţine cangurul lingvist la franceza? Ma duc si eu si nu stiu cat timp tine. Va rog sa ma ajutati! Funda la cel mai rapid si corect raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

L noi la scoala 1 ora [60 de minte, 3600 de secunde laughing ] love struck

3 răspunsuri:
| M' a răspuns:

2 ore.

| Minalore a răspuns:

Cauta pe Net... happy intr-adevar cred ca nu o sa gasesti prea multe raspunsuri...in fine.Singurul lucru pe care il stiu este ca incepe pe 26 ianuarie 2011(probabil ca stiai asta dar ti-am spus ca sa fiu sigura)

| vazelin a răspuns:

Din cate stiu eu 2 ore!