| radu1918 a întrebat:

A aparut rezultatele la cangurul lingvist franceza germana 2013
dau funda?

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Tu nu stii limba romana, ce sa mai zic de franceza si germana...

| radu1918 explică (pentru Ibrahimovic):

Ha Ha ce-am m-ai ras, vezi sa nu te murdaresti la botic de rahat!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru radu1918):

Este vai de capul si de zilele tale! Taci ca te faci de ras! "m-ai" rolling on the floor))

| nnc0910 a răspuns:

Buna :D. Rezultatele concursului sunt afisate aici : http://www.cangurul.ro/ si alegi de pe margine ( stanga ) "Cangurul Lingvist". Sper ca te-am ajutat :*.