| Annddrreei a întrebat:

Cine se pricepe la caricaturi? ca vreau sa trimit cateva poze cuiva ca sa vada cum arat ca sa imi faca o caricatura oarecare, in creion/digital, color/alb-negru, nu conteaza.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Eu pot sa iti fac chiar din una din poze o caricatura. Va fi poza insasi, insa modificata in asa fel incit sa devina caricatura. Si nu cred ca imi va lua mai mult de 30 de minute!

| Iunix a răspuns:

Eu, nu promit nimic dar încerc. Le fac în creion și cred că mă pricep destul de bine.

| dolceromania a răspuns:

Eu din creon.

| Luizaaa a răspuns:

Eu nu fac caricaturi, ci portrete realistice, sorry