| RagazzaDiPapa a întrebat:

Stie cineva vreun program de modificat poze care sa faca alb negru sau color( dupa caz) doar o parte a pozei? Sa zicem ca am o poza cu mine, o fac alb-negru si vreau sa fac color doar buzele. Merge? Cu ce program?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Photoscape -> Editor -> Filter -> Region out of Focus.
Bafta cu pozawinking.

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Cu photoscape

| Hirako a răspuns:

Merge, dar e putin mai complicat decat s-ar astepta cineva ^^
Foloseste Photoshop.

| Piuliță a răspuns:

Photo shop, photoscape

| Dannyellaa a răspuns:

Http://www.taaz.com/ Intri aici si o sa vezi ca poti sa faci ce vrei tu :). Sper sa te descuri :x.

| jamesbond531 a răspuns:

Program de calculator nu stiu dar daca ai telefon cu android dau iphone poti descarca aplicatia little photo lite si modifici pozele. sper sa iti placa ce poti face cu acea aplicatie.bye! big grin

| Aspasia a răspuns:

Bună!
Cu photoshop poți realiza așa ceva
Un tutorial: http://creativemonkeyz.com/tutoriale/photoshop-09-culoare-selectiva/
O zi luminată!

| TedZzDelete a răspuns:

Faststone image viewer
http://programegratis.com/......ge-viewer/ il gasesti aici + cateva instructiune :)