| Andreea9311 a întrebat:

Cine se uita la House? Eu ador sarcasmul, aroganta si glumele lui House.

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si eu! Am vazut primele sezoane pe AXN iar acum il vad la teverica.
@Diavola: e pe TVR1, joia, de la ora 23

| Leea1234 a răspuns:

Eu!
imi place la nebunie!
la fel si anatomia lui grey, mesaje de dincolo...si mai am cateva seriale dar (din pacate )nu sunt difuzate in romania!

| jo a răspuns:

Primele trei sezoane sunt foarte bune. Dupa... mnea... Sezonul 6, care incepe acum, in septembrie, e ultimul, din fericire. A devenit manierist si previzibil.

| yadora a răspuns:

E super filmul ...ca de altfel si dr House...; crede-ma ca ma lipesc ca musca de televizor cand incepe filmullaughing nu mai conteaza daca le e foame la puradei, daca se bat pana fac clabuci...laughing eu stau lipita...laughing

| yadora a răspuns:

E super filmul ...ca de altfel si dr House...; crede-ma ca ma lipesc ca musca de televizor cand incepe filmullaughing nu mai conteaza daca le e foame la puradei, daca se bat pana fac clabuci...laughing eu stau lipita...

| yadora a răspuns:

E super filmul ...ca de altfel si dr House...; crede-ma ca ma lipesc ca musca de televizor cand incepe filmullaughing... nu mai conteaza daca le e foame la puradei, daca se bat pana fac clabuci...laughing eu stau lipita...

| Diav0la a răspuns:

Unde se mai difuzeaza. apropo. e genial serialul...

| iulia_5454 a răspuns:

E super filmul, il ador pe house si urmaresc fiecare episod

| doinitza a răspuns:

Hey, e super filmul...mai privesc si mesaje de dincolo, cititorii de oase(superb serial)... experimenteaza!

| sorin a răspuns:

Frumos film.

| ingerash_1766 a răspuns:

Eu ma uit, si ador serialul acela, si, mai ales pe dr house happy

| troxanici a răspuns:

Si mie imi place. Acum vreo 5 luni l-a dat pe axn intr-o duminica incontinuu de la 10 a. m. pana la 8 p. m. E suuper tare. pe tvr parca il da joi de la 23.00. cate serii are?

| andreea_9903 a răspuns:

E super serialul.House are niste replici geniale