| eek a întrebat:

Fani dr. house? va place serialul asta? eu ador ochii pers. principal hugh laurie. iubesc sarcasmul si ironia cu care trateaza oamenii:X:X

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

Si mie imi place foarte mult! Acum il urmaresc pe TVR1, ma uitam si intainte pe AXN... e super serialu`! Imi place ca e mandru si trateaza totul de sus love struck

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si mie imi place.

| Leea1234 a răspuns:

Da imi place!
la fel si anatomia lui grey.
si ma mai uit la mesaje de dincolo, si un serial ca nu-mi amintesc cum se numeste (rosana arquete)este in rolul principal!

| bruno9432 a răspuns:

Mare fan! am vazut toate cele 5 serii. si sper sa se filmeze si a sasea!

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

The best!big grin

| dudu_4306 a răspuns:

Are niste replici foarte tari! laughing

| eek explică:

Mi se pare pur si simplu genial personajulbig grin

| Lumy a răspuns:

Cand, la ce ora si pe ce program este serialul? k as vrea sa-l vad si eubig grin

| Lumy a răspuns:

Multumesctongue

| zuzushi a răspuns:

E bestial serialul
are niste replici fenomenale laughing
il doare in fund de toti, dar totdeauna rezolva cazul

| masly_8217 a răspuns:

Total de acord cu tine. plus ca inveti chestii interesante

| Johnny69 a răspuns:

Stapanul sarcasmului.

| sh0w a răspuns:

Sunt la medicna

| oliviaronti91 a răspuns:

Cel mai bun! Dar ai vazut la final cum ajunge.

| magdakitty a răspuns:

Si eu il ador. am vazut anathomia lui grey downloadat dar cand nu mai erau sezoane de downloadat sau filmate m-am uitat pe house.este genial intr-adevar il respect pentru felul lui dea fi.