| NuConteazăCine a întrebat:

Cine stie cam cat costa Legendele Olimpului (Kun) si Iliada, Odiseea, Eneida (nu repovestite)? happy

Răspuns Câştigător
| astertix09 a răspuns:

Iti sugerez sa cauti pe la anticariate, unde poti gasi chiar cu 10 lei carti foarte bune. Luate din librarie, media preturilor este in jur de 30 de lei pe carte. Sau poti da un anunt intr-un ziar care permite anunturi gratuite si cineva care are cartea dar nu o foloseste poate sa ti-o vanda la un pret convenabil

6 răspunsuri:
| kanibala a răspuns:

50 leikiss

| kanibala a răspuns:

O am si am dat 40 de lei pe ea scuze nu 50 de lei

| mirella25 a răspuns:

Depinde de cat esti dispusa sa oferi pentru una dintre ele. Sunt zeci ( daca nu, chiar sute de librarii online si nu numai...), deci, depinde de pretul pe care-l fixeaza fiecare librarie in parte. Apropos, eu zic ca este o veste buna, Google isi deschide cea mai mare biblioteca virtuala gratuita din lume. Sa vedem cine va mai cumpara ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putin nu este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in jur de 76 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu costa ca 2 suta de mii